YOZGAT (İGFA) – Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, Akdağmadeni Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni ziyaret etti. Doç. Dr. Suzan Tek Ayaz’ın Doçent ünvanını kazanmasını ve tekrar Akdağmadeni Sağlık Bilimleri Fakültesi Müdürlüğü’ne atanmasını kutlayan Başkan Aydoğmuş, Suzan Tek Ayaz’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkanı olduğu Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü ile ilgili de bilgilendirmede bulunan Aydoğmuş, spora verdiği önemden bahsederek yapılan çalışmalar neticesinde Yozgat’ın spor alanında daha ilerleyeceğini kaydetti. Misafirperverliklerinden dolayı Ayaz ve beraberindeki akademisyenlere teşekkür eden Aydoğmuş, Yozgat’ı spor, sanat, bilim ve kültür alanında geliştirmek için koordineli bir şekilde hareket edileceğinin de müjdesini verdi.
Related Posts
Türkiye’nin günlerce takip ettiği Bedriye Kılıç olayında sıcak gelişme! Eşi Tayfur Kılıç’a ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi
Konya’da kayıp olarak aranan eşi Bedriye Kılıç’ı (35), boğarak öldürüp, uçuruma attığı itirafıyla tutuklanan Tayfur Kılıç (35) bir kez daha hakim karşısına çıktı. Cumhuriyet savcısı mütalaasında cinayetin Tayfur Kılıç tarafından işlendiğinin sabit olduğunu, belirterek ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi.
“Katil İsrail, iş birlikçi Erdoğan” sloganı hakaret sayıldı: Beş kişi tutuklanma talebiyle sevk edildi
“Katil İsrail, iş birlikçi Erdoğan” sloganı hakaret sayıldı: Beş kişi tutuklanma talebiyle sevk edildi
Eylem Tok’un oğlunun karıştığı kazada acılı baba konuştu: Biraz insansanız adalete teslim olun
Oğlu Oğuz Murat Acı 17 yaşındaki Timur Cihantimur tarafından katledilen baba Özer Acı, “Biz insanız, merhametliyiz. Onlar da vicdanlı olsunlar adalete teslim olsunlar” diyerek Eylem Tok’a seslendi.